DokonaláSVADBA

Svadba je výnimočnou udalostou pre každý pár. Penzión Hunting Chateau  je ideálnym miestom pre Váš rozprávkový deň. Štýlový priestor v našom penzione vytvorí pre vás neopakovateľnú atmosféru. Náš personál Vám zapezpečí priestory prispôsobené podľa Vaších predstáv, výzdobu vašej svadobnej miestnosti, dekorácie a nastavíme všetky detajli ktoré sú vo Váš výnimočný deň tak dôležite. Taktiež zabespečíme svadobné menu a jedálny lístok na mieru. Ponúkame ubytovanie nie len pre novomanželov v našom luxusnom apartmáne ale aj pre svadobných hostí.

Chcem sa dozvedieť viac.

VýnimočnéUDALOSTI

Ak hľadáte výnimočný priestor kde chcete oslavovať svoje životné jubileá, promócie, krstiny, tak penzión Hunting Chateau je pre Vás tým správnym miestom. Zabezpečíme Vám samostatný priestor pre nerušenú zábavu, skvelé jedlá. Pri tvorbe každého výnimočného dňa sú na prvom mieste Vaše individuálne predstavy a požiadavky. Snami môžete hodiť starosti za hlavu a pokojne si užívať stretnutie s Vašimi rodinnými príslušníkmi alebo priateľmi. Každú ponuku pre Vás vypracujeme podľa Vašich predstáv. Taktiež vám vieme zabezpečiť ubytovanie v našom penzióne s možnosťou využitia ďalších služieb.

Chcem sa dozvedieť viac.

DôležitéKONGRESY

Úspešné obchodné stretnutia, školenia či konferencie sú výsledkom tvrdej práce. Široká ponuka naších služieb robia z nášho penziónu ideálne reprezentatívne miesto pre usporiadanie firemných akcií, seminárov. Disponujeme multifunkčným konferenčným vybavením a samozrejmosťou je príprava konferenčnej miestnosti podľa vašich predstáv. K dispozícií máte vysokorýchlostné pripojenie na internet, wi-fi, flipchart, premietace plátno, klimatizáciu. Podľa Vášho želania vieme pripraviť ubytovanie, gastronomické služby a prenájom rekreačnej Wellness miestnosti.

Chcem sa dozvedieť viac.

“Našou úlohou je Vám zabezpečiť profesionálne služby. Všetko plánujeme a budujeme podla nadštandartných požiadaviek klienta.  ”Monika Babiaková, Event manažér

Zistite obsadenosť udalostí. Zavolajte nám +421 918 804 410